Interkom Sistemleri


  Legrand Bticino D45 Diafon intercom sistemi aradığınız bütün sorulara standart olarak cevap veriyor. Şık ve ince tasarıma sahip olan Bticino D45 diafon sistemi tamamen CAT6 Network kablosu ile çalışmaktadır. 1000 metre uzaklıktan renkli, 2000 metre uzaklıktan Siyah/Beyaz görüntü verme özelliğine sahiptir. Tüm ev içi monitörler Hansfree (Ahizesiz) Renkli 12 ayrı zil seçeneği 8 Zone alarm (Manyetik Kontak, Pır dedektör, GAz dedektör, Duman dedektör, Su baskın dedektör, Darbe sensör vb.) kapı önüne panel takılmaya hazır ikinci panel kartı ve S.O.S acil durum butonu standart özelliğidir.

  Bticino D45 Diafon sisteminin diğer bir konforu ise bloklar arası çalışma sistemidir. Bloktan Bloğa atlamalı CAT6 serilerek güvenlik bağlantısı görüntülü olarak sağlanabilir.

  Bticino D45 Sisteminin Güvenlik konsolu 7" renkli ekranı ile her bloğun kapı panelinden güvenliği görüntülü arayabilme ve istenildiği takdirde aranan blok kapısını güvenlikten kontrol etme lüksünü sunar (Başka hiçbir marka bunu yapamaz.)

  Bticino D45 Diafon sisteminin özellikleri ciddi anlamda her müşterinin aradığı kriterler bulunmaktadır. Hemen hemen her özelliği standart olarak gelmektedir. Yüksek görüntü kalitesi ile ikna edemeyeceği bina yoktur. Kat dağıtım modülü olarak adlandırılan dağıtıcı malzemenin 1 adet giriş 4+1 çıkışı bulunmaktadır. bu dağıtıcının 4 çıkışı 50 metreye kadar full performans sağlar iken "OUT" çıkışı bu değeri 1 Km olarak performansını sunuyor. Montajlarımızda görmüş olduğumuz zorlukları kat dağıtım modülü ile rahatça çözüme ulaştırdık. Yeni ürün olarak 1+1 Kat dağıtımda mevcuttur.

Copyright © 2016 | Asl Güvenlik & Otomasyon Sistemleri